26 maja, 2021 r.

Zabierz głos i weź udział w badaniu!

fot. Maciej Andrzejewski, UŁ

Zapraszamy studentów i studentki Uniwersytetu Łódzkiego do udziału w badaniu dotyczącym równego traktowania w UŁ. Badanie zostanie przeprowadzone w formie wywiadów grupowych, a jego celem jest poznanie obszarów problemowych oraz potrzeb w zakresie równego traktowania w szeroko rozumianej społeczności UŁ.

Badania fokusowe przeprowadzone zostaną 7 czerwca 2021 r. o godz. 10.00.

Spotkanie potrwa do 90 minut.

Uczestnictwo w badaniu jest dobrowolne, a o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Osoby, które wyrażą zainteresowanie wzięciem udziału w badaniu proszone są o wysłanie do 2 czerwca 2021 r. deklaracji udziału za pośrednictwem krótkiego formularza zgłoszeniowego znajdującego się pod następującym linkiem - https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?i...

Osoby zakwalifikowane do udziału w badaniu otrzymają osobną wiadomość zawierającą szczegółowe informacje dotyczące kwestii organizacyjnych.

Badanie realizowane jest w ramach międzynarodowego projektu RESET: Redesigning Equality and Scientific Excellence Together finansowanego z programu Horyzont 2020. Projekt ma na celu stworzenie przestrzeni, w ramach której wszystkie osoby należące do społeczności UŁ będą mogły w pełni realizować swój potencjał naukowy, dydaktyczny i organizacyjny. Projekt na UŁ koordynowany jest przez dr Aleksandrę Różalską z Wydziału Filologicznego.

W imieniu zespołu projektowego serdecznie zapraszamy do udziału w badaniu!

Materiał źródłowy: dr. Aleksandra Różalska, Wydział Filologiczny UŁ

Poprzednia wiadomość Polsko-Amerykański Program Studiów MBA na Wydziale Zarządzania
Następna wiadomość Dzień Matki – historia legendarnej akuszerki niebawem w kinach