26 maja, 2021 r.

Polsko-Amerykański Program Studiów MBA na Wydziale Zarządzania

fot. Wydział Zarządzania UŁ

Polsko-Amerykański Program Studiów MBA to program skierowany dla osób, które mają świadomość, że nie należy ustawać w rozwoju zawodowym, bowiem szybko zmieniający się rynek wymaga nowych umiejętności i kompetencji. To osoby, które poszukują na swojej ścieżce zawodowej, jak i osobistej „czegoś więcej”, pozytywnej zmiany, wyzwania, wyjścia ze strefy komfortu i poszukiwania nowej perspektywy biznesowej.

Studia MBA posiadają długoletnią tradycję i doświadczenie osiągnięte w trakcie 23 edycji studiów. Z roku na rok program jest modyfikowany poprzez uwzględnianie najnowszych trendów ze świata biznesu, potrzeb gospodarczych oraz w oparciu o uwagi i oceny naszych studentów. W taki sposób wiemy, że studia adekwatne są do świata, w którym funkcjonują nasi kandydaci. Z tego też względu, 24. edycję studiów MBA oparliśmy o 3 filary: kompetencje przywódcze, zrównoważony rozwój oraz umiejętności cyfrowe.

Kompetencje przywódcze

Kompetencje przywódcze to jedna z kluczowych czynników mających wpływ na dobrobyt biznesu. Od negocjacji przez komunikację po zarządzanie zmianą - to umiejętności, które dobry lider powinien posiadać, a my dokładamy wszelkich starań by przygotować naszych studentów do bycia efektywnymi przywódcami.

Umiejętności cyfrowe

Wydarzenia ostatniego roku skonfrontowały nasze oczekiwania z szybko zmieniającą się rzeczywistością i tym, że digitalizacja to nieodłączna część dzisiejszego biznesu. Dlatego też dbamy, aby nasi studenci byli świadomi zmian w świecie cyfrowym, by nieustannie uczyli się nowych umiejętności i wiedzieli, jak je wykorzystać w życiu codziennym. Takie umiejętności budowane są na zajęciach takich jak Digital Transformation and Data Science.

Zrównoważony rozwój

Ciągłe zmiany to nie jedyna część dzisiejszego świata, ważna jest także świadomość ograniczenia zasobów, którymi dysponujemy. Przedmioty takie jak Sustainability poruszają zagadnienia, które stają się kluczowe dla liderów biznesu z punktu widzenia gospodarki obiegu zamkniętego, kreowania wartości społecznej oraz integrowania biznesu na rzecz innowacji społecznych.

Polsko-Amerykański Program Studiów MBA zapewnia nie tylko merytoryczny zakres studiów, ale jest również niepowtarzalną okazję do spotkania ciekawych osób z różnym doświadczeniem zawodowym i życiowym. Według naszych studentów wartością dodaną studiów MBA jest możliwość uczenia się od siebie podczas pracy zespołowej oraz wspólnego rozwiązywania problemów, co nanosi kolejną warstwę edukacji realizowaną poprzez wymianę doświadczeń.

Program zaplanowany został z myślą o osobach aktywnych zawodowo, w sposób mający zapewnić studentom możliwość zachowania równowagi pomiędzy studiami a życiem zawodowym i prywatnym. Dodatkowo większość zajęć przewiduje możliwość wprowadzenia trybu hybrydowego, w których przewidujemy realizację zajęć w budynku Wydziału Zarządzania przy jednoczesnym zdalnym połączeniu i komunikacją z uczestnikami znajdującymi się poza miejscem prowadzenia zajęć.

Różnorodność doświadczeń i firm prezentowanych przez uczestników programu, w połączeniu z oferowaną przez uczelnię holistyczną wiedzą, dotyczącą zarządzania biznesem w oparciu o aktualne trendy światowe daje gwarancję rozwoju na najwyższym poziomie.

Aplikuj na 24. edycję Polsko-Amerykańskiego Programu MBA już dzisiaj. Więcej informacji o programie znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Nie jesteś jeszcze gotowy na studia MBA? Sprawdź naszą ofertę Studium Menedżerskiego Mini MBA®®: 4-miesięcznego programu intensywnego rozwoju kompetencji menedżerskich zapewniający szybkie i kompleksowe przygotowanie do pełnienia funkcji kierowniczych na niższym i średnim szczeblu zarządzania.

Tekst: Wydział Zarządzania UŁ

Poprzednia wiadomość Nagroda Miasta Łodzi dla zespołu z Fil-Hist UŁ
Następna wiadomość Zabierz głos i weź udział w badaniu!